Program

Domů / Program
NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT

Program

5 božích přednášek pro dobrou věc

AI A NOVÉ SUPERSCHOPNOSTI V NÁBORU

Matěj Matolín, Helping startups to hire A-players | Founder @ Aplayerz | Digitální Recruitment

Praktické aplikace AI nástrojů v konkrétních situacích v recruitmentu. Jak tvořit obsah pro employer branding, jak si udělat za 5 min chatbota pro tvorbu pracovních inzerátů, automatizace pipeliny kandidátů a spousta dalších užitečných příkladů. Vše ověřené v každodenní praxi.

DATA Z TRHU PRÁCE 2023

Tomáš Ervín Dombrovský Analytik pracovního trhu | Alma Career

Tomáš přiveze aktuální data z pracovního trhu v ČR. Jak se nyní zaměstnanci mají? Co potřebují? Proč a kdy uvažují o změně? A také co můžeme čekat od generace Z na pracovním trhu.

AGILNĚ V HR – VÍC ŠŤÁVY, MÉNĚ BYROKRACIE

Renáta Balíková, HR manažer | IRESOFT s.r.o. | Recruiter roku | HR manažer roku 2023

V přednášce spolu pronikneme do tajemství agilního myšlení založeného na spolupráci, transparentnosti a schopnosti rychlé reakce na změny. Podíváme na to, jak můžeme agilní principy přijmout do naší každodenní práce v HR, získat větší svobodu a prostor pro seberealizaci. Odnesete si tipy, jak efektivně řídit sebe i svůj tým a současně vytvářet bezpečné prostředí podporující angažovanost a spolupráci ve firmě.

#oceLOVE srdce aneb vstup do života ženy v ocelářství.

Kateřina Nogolová, HR Director | Board Member | TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY

Budování značky v tvrdém mužském prostředí. Jak zmírnit drsný přístup v tvrdém businessu. A jak se stane OCEL srdcovou záležitostí, kterou přetavíte v sexy značku.

Umělá inteligence jako osobní učitel a kouč

Kateřina Švidrnochová, Lektorka, konzultantka a learning designérka

Jak využít umělou inteligenci v celoživotním vzdělávání? Ukážeme si, jak z ní udělat osobního učitele a kouče, který nám pomáhá růst. Jak z ní udělat režiséra i produkci microlearningů. A taky jak z ní mít virtuálního asistenta, který sice kafe neuvaří, ale odbaví spoustu administrativy.

Právní poradna

David Šupej, Pracovní právo | Vztahy s kontraktory | LEGO fanoušek

David je advokát a s kanceláří SEDLAKOVA LEGAL je spjat již 7 let. Během této doby se stal vedoucím oddělení pracovního práva. David se také často objevuje v médiích, kde diskutuje a vyjadřuje se k aktuálním otázkám a novinkám v oblasti pracovního práva. Dále se věnuje publikační činnosti a vede semináře pro klienty. V poslední době se zaměřuje na téma novely zákoníku práce. K tomuto má za sebou úspěšné přednášky, webináře a Pracovní snídaně v Brně, v Praze a Ostravě.